Лікарка назвала головну причину зараження COVID-19 медперсоналу

Однією з причин зараження медичних працівників коронавірусом є нечесність пацієнтів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Таку думку в інтерв’ю OBOZREVATEL висловила терапевт, епідеміолог, ревматолог Людмила Смоліна. "Пацієнт часто бреше про те, що не контактував з хворим на коронавірус", – сказала вона.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

На відміну від інфекційних відділень і лікарень, які приймають хворих з COVID-19, де весь медперсонал використовує всі можливі засоби захисту, медики в амбулаторіях захищені менше і, отже, більш схильні до ризику зараження.

"Наприклад, в звичайну лікарню привезли пацієнтку, яка народжує, хворого з апендицитом або іншим невідкладним станом, а він заражений. Він встиг контактувати із медичним персоналом і з іншими екстреними пацієнтами, які надійшли в лікарню", – пояснила лікарка.

Лікарка назвала головну причину зараження COVID-19 медперсоналу

Лікарка назвала головну причину зараження COVID-19 медперсоналу

За її словами, щоб мінімізувати ризик, необхідно більш ретельно опитувати пацієнта, зокрема, про його самопочуття і про контакти. "Але чесність пацієнтів теж потрібна", – підкреслила лікарка.

Як писав OBOZREVATEL, в Харківській обласній інфекційній лікарні, куди везуть хворих на COVID-19 з усього регіону, склалася критична ситуація. Лікарі скаржаться на величезне навантаження. Заразившись коронавірусом, вони змушені лікуватися за свій рахунок.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/likarka-nazvala-golovnu-prichinu-zarazhennya-covid-19-medpersonalu.htm”