В Україні підвищать мінімальну зарплату: уряд визначив графік

Кабінет міністрів підвищить рівень мінімальної заробітної плати в Україні з 1 вересня 2020 року — В Україні підвищать мінімальну зарплату: уряд визначив графік
Кабінет міністрів підвищить рівень мінімальної заробітної плати в Україні з 1 вересня 2020 року


З вересня в Україні планують підвищити мінімальну зарплату до 5 тисяч грн

Об этом сообщает FIB


Уряд на виконання завдання Президента Володимира Зеленського визначив попередній графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні.


Про це повідомляє пресслужба глави держави.


В Офісі президента зазначають, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко зробили відповідні розрахунки, і сьогодні очільник уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Зокрема, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис.₴


«Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності», – наголосив Президент.


В ОП нагадали, що, ставлячи завдання Кабінету міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати, Зеленський підкреслив, що українці заслуговують на гідну зарплату.


Зазначимо, що на 2020 рік з 1 січня розмір мінімальної заробітної плати встановлений у розмірі 4 723₴ Такий її розмір передбачений у держбюджеті на 2020 рік. який ухвалила Верховна Рада.


Як відомо, станом на 12 червня кількість безробітних в Україні становить 516 тис., що на 76% або 223 тис. більше, ніж на відповідну дату минулого року.


Нагадаємо, у Службі зайнятості розповіли, як підтримують безробітних під час карантину через Covid-19.


До відома, українцям, які втратили роботу і перебували на обліку у Центрі зайнятості, можна звертатися до органу соцзахисту населення, щоб отримати субсидію.


Зазначимо, в ООН вважають, що в Україні понад 6 млн людей можуть опинитися за межею бідності.


Раніше Центр зайнятості дав роз’яснення, які категорії безробітних мають право на виплати.


Читайте більше:
  • Втратив роботу під час карантину, що робити? Відповідає Державний центр зайнятості


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/uryad-viznachiv-grafik-pidvishchennya-minimalnoji-zarplati-689717.html”