Трьох українських туристів в Афінах пропустили в Грецію

В аеропорту Афін затримали 17 громадян України, які прилетіли до Греції з Києва — Трьох українських туристів в Афінах пропустили в Грецію
В аеропорту Афін затримали 17 громадян України, які прилетіли до Греції з Києва


Група з 13 українців вилетіли літаком додому

Об этом сообщает РуссианГейт


Групу з трьох українських туристів в аеропорту Афін пропустили на територію Греції. Решта — вилетіли літаком додому.


Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Facebook.


За його словами, сьогодні 12 громадян повернуться в Україну рейсом RyanAir, ще один — рейсом WizzAir.


Раніше Кулеба повідомив, що літаком компанії WizzAir повернутися четверо українців, однак завдяки роботі українського консула, адвоката та посольства Греції в Україні пустили на територію країни.


Нагадаємо, що громадяни України, яким 4 липня було відмовлено у в’їзді до Греції, третю ніч провели в ізоляторі аеропорту Афін.


Там перебували 16 українців, в тому числі двоє дітей. У понеділок одній із затриманих українок дозволили перетнути грецький кордон. Для киянки Анни зробили виняток, як для студентки.


Вчора ввечері їм озвучили, що у вівторок заплановані рейси Ryanair та Wizz Air до Києва. Цими компаніями прилетіли українці до Афін і ними мають повертатися.


У посольстві закликали українців уважно перевіряти інформацію про режим в’їзду до Греції – за інтерактивною мапою МЗС, сайтом та Facebook-сторінкою посольства.


Нагадаємо, що в‘їзд в ЄС загалом залишається закритим для громадян України, крім окремих категорій українців. Купівля квитка на рейс не гарантує дозволу на перетин кордону.


До слова, у Міністерстві закордонних справ підготували рекомендації для українців, які планують подорожі за кордон в умовах епідемії коронавірусу.


Читайте також: Поїздка за кордон. Які аналізи на Covid-19 потрібні і де їх здавати

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/troh-ukrajinskih-turistiv-v-afinah-propustili-v-greciyu-691696.html”