Арахамія заявив, що незважаючи на можливі помилки в роботі НАБУ Венедиктової варто підписати підозру “слузі” Юрченко (ВІДЕО)

Арахамія


Генеральному прокурору Ірині Венедиктовій варто було підписати підозру народному депутату фракції «Слуга народу» Олександру Юрченку в справі про можливе отримання хабара.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це в ході програми« Hard з Влащенко »на телеканалі« Україна 24» заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

«Моя думка, з урахуванням резонансу справи, що це перша корупційна історія у Верховній Раді нового скликання треба було навіть десь, це я говорю зараз як політик, можливо закрити очі на якісь огріхи в підготовці слідства НАБУ і підписувати (підозру – ІФ). Нехай в суді у відкритому процесі все це бачать: які є докази у НАБУ, які є виправдувальні аргументи у захисту і все за цим повинні стежити. Якщо він винен, то я вважаю, що його треба якомога суворіше і якомога швидше посадити за ґрати », – сказав Арахамія.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що депутата від “Слуги народу” Юрченка підозрюють у хабарництві на сотні тисяч доларів.


Джерело статті: “https://informator.press/arakhamiia-zaiavyv-shcho-nezvazhaiuchy-na-mozhlyvi-pomylky-v-roboti-nabu-venedyktovoi-varto-pidpysaty-pidozru-sluzi-yurchenko-video/”