Кабмін України затвердив нові бланки водійських посвідчень

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу повністю відповідає міжнародним вимогам, кажуть у МВС

Кабінет Міністрів України 16 вересня затвердив нові зразки міжнародних водійських посвідчень, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу і зразка розпізнавального автомобільного знака. Про це повідомила пресслужба МВС України.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

"Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новий зразок також на пластиковій карточці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу", – сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

На посвідченні також указано групу крові (резус-фактор) водія і дані згоди або незгоди на посмертне донорство. Цю інформацію в документ вноситимуть із письмової згоди людини.Фото: mvs.gov.ua
Фото: mvs.gov.ua


Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу повністю відповідає міжнародним вимогам. Воно передбачає додавання позначки про відповідність авто екологічним нормам "Євро-2" – "Євро-6" або іншого рівня, зазначили у МВС.

Національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набуття чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/kabmin-ukrajini-zatverdiv-novi-blanki-vodijskih-posvidchen-1518770.html”