Які додатки потрібно видалити зі смартфона, назвали експерти

Понад двадцять програм для Android абсолютно марні

Співробітники чеської компанії Avast, що розробляє програмне забезпечення в області інформаційної безпеки, назвали додатки для смартфонів, які рекомендується негайно видалити з пристроїв.

На думку експертів понад двадцять програм для Android, що користуються популярністю у користувачів, не містять декларованих можливостей і просто заповнюють смартфони рекламою.

Так, в числі рекомендованих до видалення додатків виявилися: Shoot Them, Crush Car, Rolling Scroll, Helicopter Attack — New, Assassin Legend — 2020 New, Helicopter Shoot, Rugby Pass, Flying Skateboard, Iron it, Shooting Run, Plant Monster, Find Hidden, Find 5 Differences — 2020 New, Rotate Shape, Jump Jump, Find the Differences — Puzzle Game, Sway Man, Desert Against, Money Destroyer, Cream Trip — New і Props Rescue.

Кожна з цих програм була завантажено в Google Play не менше 8 мільйонів разів.

Фахівці Avast впевнені, що такі додатки націлені на демонстрацію користувачеві якомога більшої кількості реклами. При цьому вона може відображатися у всій операційній системі. Крім того, значки цих додатків можуть бути приховані і в зараженому пристрої їх не завжди можна швидко виявити і видалити.

Об этом сообщает Устав Груп


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/10/27/yaki-dodatky-potribno-vydalyty-zi-smartfona/”