Марченко про співпрацю з МВФ: Ми не розглядаємо варіантів, коли цього не будеМіністр фінансів Сергій Марченко заявив, що не розглядають сценаріїв, за яких не буде продовжена співпраця з Міжнародним валютним фондом.

Об этом сообщает Прокурорська правда


Про це він заявив у програмі "Свобода слова" Савіка Шустера.


"Коли ми планували бюджет цього року, ми передбачали роботу в програмі МВФ. Ми не розглядаємо варіантів, коли цього не буде, але однозначно нам би хотілось, щоб це було якомога раніше",- сказав Марченко.


Міністр фінансів також запевнив, що дефолту в Україні не буде.
Нагадуємо:


Місія Міжнародного валютного фонду має запрацювати в Україні у квітні цього року, після того, як втратить силу встановлена урядом гранична ціна (6,99 грн) на газ для населення, заявив голова партії "Слуга Народу" Олександр Корнієнко.


Раніше уряд провів зустріч з Міжнародним валютним фондом, прем’єр заявив про необхідність пошуку компромісу щодо тарифів на газ.


У Міжнародному валютному фонді занепокоєні можливим державним регулюванням цін на газ в Україні, адже це може призвести до порушення взятих в рамках Меморандуму зобов’язань.


Місія МВФ завершила роботу в Україні, зауваживши, що для завершення першого перегляду програми потрібен більший прогрес.


Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна розраховує на кошти МВФ та впевнена у їхньому отриманні у 2021 році.


Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової і митної політики Данило Гетманцев заявив, що Україні буде важко пройти 2021 рік без траншу МВФ, але його відсутність не стане катастрофою.


Читайте також: МВФ поїхав, але ви тримайтеся: чому Україна не отримала грошей та у що це виллється


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/03/6/671695/”