Рада дозволила мешканцям зони ООС оформляти документи за місцем звернення

Рада 12 грудня ухвалила у другому читанні й у цілому законопроєкт №0933

Верховна Рада 12 грудня ухвалила у другому читанні й у цілому законопроєкт №0933 "про внесення зміни до закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України)", передає кореспондент "ГОРДОН".

"За" проголосувало 348 народних депутатів.

Установлено, що оформленням документів, які підтверджують громадянство мешканців зони операції Об’єднаних сил (колишня назва – антитерористична операція), займається Державна міграційна служба за місцем звернення особи або її законного представника в уповноважених органах на території області, у якій проводять АТО/ООС.

Оформлення таких документів громадянам, які переселилися із зони АТО/ООС під час проведення операції, здійснюють за фактичним місцем проживання.

Для занесення відомостей про місце проживання в таких документах можуть використовувати інформацію з Державного реєстру виборців.

У першому читанні документ ухвалила Рада попереднього скликання 4 квітня 2018 року.

Із 2014 року урядові сили проводили на Донбасі антитерористичну операцію. 30 квітня 2018 року АТО офіційно завершилася, замість неї почалася операція Об’єднаних сил.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-rada-dozvolila-prozhivajut-u-zoni-oos-oformljati-dokumenti-za-mistsem-zvernennja-1479001.html”