Закарпаття. Туристи їдуть у Невицьке, аби полікувати собі ноги!

Закарпаття. "Джерело Вагнера" біля древнього замку на горі має цілющі властивості!

Біля Невицького замку є унікальне джерело, з якого протягом багатьох років тече срібна вода. В народі його називають джерелом Вагнера. колись вода била ключем із-під землі і стікала гірським схилом. Згодом воду пустили в трубу і біля самого підніжжя гори зробили бювет. Туди ходили набирати води мешканці Ужгорода та навколишніх сіл, а також часто – туристи втамовували спрагу.

Протягом років вода текла струменем і нею користувалися всі, хто мав бажання. Біля джерела часто можна було побачити черги. З часом, буквально кілька років тому, вода вже не текла, а лише накрапала з труби. Аби набрати склянку, потрібно було почекати десяток хвилин, а то й більше. Зараз вода не тече зовсім. Можливо, забилися труби, можливо вона знайшла інший вихід. На жаль, цим питанням ніхто не займається. А шкода, бо вода не проста, а антибактеріальна і цілюща.

За словами місцевих, вода була дуже чистою, смачною, та мала після себе трохи терпкуватий післясмак. Усе це через те, що вона містить у собі корисні компоненти.Також кажуть, що взірці здавали на аналізи і їхні результати засвідчили, що у воді міститься кислота, яка входить до складу змазки суглобів людини.

Нагадаймо, унікальний "колодязь оленів" відомий далеко за межами Закарпаття (ФОТО)


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/zakarpattya-turysty-yidut-u-nevycke-aby-polikuvaty-sobi-nogy”