Чорновол: Тільки за цей рік новітній Курченко не заплатив близько 2 млрд грн податків

Чорновол: Тільки за цей рік новітній Курченко не заплатив близько 2 млрд грн податків
Чорновол: Тільки за цей рік новітній Курченко не заплатив близько 2 млрд грн податків
Чорновол: Тільки за цей рік новітній Курченко не заплатив близько 2 млрд грн податків

ДФС підтвердила, що новоявлений Курченко не платить податки.

Я писала про появу в Україні сучасного аналога Курченка тільки в сфері добутку газу. Підприємства депутата ВР Онищенка (Кадирова) не заплатили в бюджет півтора мільярда грн. ренти за 11 місяців року. Підтвердження цього я отримала з ДФС.

Також я отримала підтвердження, що підприємства Онищенка в повному обсязі не платять ПДВ. Схеми він вибудував так: фірми-видобувники газу, які він контролює, продають газ транзитній фірмі за пів ціни, а далі він потрапляє кінцевому споживачу за повну вартість. Різниця перераховується на фіктивні фірми, як плата за неіснуючі товари та послуги. А далі сотні мільйонів виводяться в готівку через купівлю....цигарок та карток поповнення телефонів.

До речі, газодобувні підприємства Онищенка експлуатують державні свердловини по договорах спільної діяльності з Укргазвидобуванням згідно яких 50% прибутку повинні платити державі. Однак через махінації з штучним заниженням вартості газу під час первинного продажу, прибутків у фірм, а відповідно у держави жодних.

А ось конкретні відомості з відповіді ДФС. Печерська ДПІ офіційно встановила несплату ПДВ структурами Онищенка. Так, податковою було встановлено завищення податкового кредиту перед ТОВ «Буд-Ін-Вест» та ТОВ «Приватна охорона «Тріумф» на 84,1 млн. грн. з боку підприємства Онищенка ТОВ "Газторгпостач" . Тобто ці кошти мусили піти в бюджет в якості ПДВ, однак через «схему» були скеровані в приватну кишеню. Ще щодо ряду фірм Онищенка ДПІ веде перевірки та має підозри щодо порушення чинного законодавства і несплати ПДВ на кілька сотень мільйонів.

Шевченківська ДПІ розпочала позапланову перевірку ТОВ "Газтранспроект", ТОВ «Ленстер Компані», ТОВ «Морісель Групп», ТОВ «Программ — Інвест», ТОВ «Лакрост» на загальну суму ПДВ понад 208 млн. грн.

Через неочікувані перевірки Онищенко почав «крутити» схеми, щоб затягнути процес, зокрема була організована раптова втрата товариством первинних документів.

Пізніше, ДПІ Святошинського району провела узагальнення наявної в базі даних ДФС податкової інформації щодо ТОВ "Ленстер Компані" за 2015 рік і вже дала висновок, що наявні дані свідчать про НЕРЕАЛЬНІСТЬ задокументованих цим товариством фінансово-господарських операцій у лютому-квітні 2015 року!

Висновки: тільки за цей рік новітній Курченко не заплатив близько 2 млрд. грн податків. Про такі сумні перспективи я кричала ще на початку року. Однак жорсткі заходи здійснено не було. Якщо надалі щодо податкових боргів Онищенка буде прийматися лише рішення щодо розстрочення грошових зобов’язань, ця сума не лише ніколи не буде сплачена в бюджет, а за рік виросте більше ніж в двічі. Бо зараз Онищенко зайняв позицію взагалі не платити. Тому єдиний вихід це арешт та реалізація всіх об’ємів видобутого газу підприємствами Онищенка до повного погашення боргу. До речі борг такий, що навіть таким радикальним чином його доведеться гасити більше року.

Тетяна ЧОРНОВОЛ


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/27961-chornovol_tiljki_za_tsej_rik_novitnij_kurchenko_ne_zaplativ_blizjko_2_mlrd_grn_podatkiv”

Автор: Олег
Предыдущий материал

В Раде развесили роутеры на полмиллиона: опубликованы фото

Следующий материал

Нардепу Андрею Артеменко отказали в визе из-за низкой зарплаты

Коментарии (0)