Ситник через ДБР домігся вручення підозри екс-підлеглому за відмову закривати кримінальні справи - журналіст

Державне бюро розслідувань вручило підозру екс-керівнику першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Володимиру Новікову в справі про нібито підроблений лікарняний.

Об этом сообщает Министерство правды


Про це пише журналіст Володимир Бойко в матеріалі на сайті Naspravdi.Today.


"Слідчими ДБР встановлено, що посадова особа в період нібито травмування в Полтавській області, де вона звернулася в лікарню і незабаром продовжила "лікарняний", насправді знаходилась в Києві", — стверджує Бойко.


За його словами, Ситник намагається розправитися з Новіковим руками ДБР за відмову закрити кілька кримінальних проваджень, серед яких — справа відносно посадових осіб "Дельта Банку".


"Новиков відмовився виконувати розпорядження Ситника закрити кілька кримінальних проваджень. В першу чергу, мова йде про провадження за фактом розтрати 2,3 млрд грн посадовими особами "Дельта банк". По НАБУ прокотилися чутки, що Ситник і Калужинський (співробітник НАБУ — ред.) отримали через адвоката Бугая кілька мільйонів доларів", — пише Бойко.


У своєму матеріалі він вказує, що Володимир Новіков направив в Шостий апеляційний адміністративний суд лист, в якому виклав обставини вимог Артема Ситника закрити ряд кримінальних проваджень і загроз, які за цим послідували.


Також журналіст розповів обставини відкриття кримінального провадження щодо Новікова.


"Заявником виступила невідома громадська організація з патріотичною назвою "Рух справедлива Україна", від імені якої заяву підписав Олексій Сердюк, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності. На допиті в ДБР Сердюк заявив, що документи про використання Новіковим фальшивого лікарняного йому підкинули під двері" , — пише журналіст.


Бойко також пояснює причини вручення підозри Новікову по закінченню тривалого терміну розслідування виробництва, зареєстрованого ще 31 серпня 2020 року.


"ДБР не поспішало розслідувати провадження за заявою Сердюка, поки Новіков не заявив, що готовий розповісти про кричущу корумпованість НАБУ. Більш того, Новіков погодився виступити свідком у справі про відновлення на роботі іншого екс-підлеглого Ситника — Олександра Кареєва. Як тільки в суд прийшли письмові свідчення Новікова, ДБР негайно повідомило йому про підозру. А голубина пошта принесла звістку, що Новікова викликали в НАБУ на 29 січня, де йому буде поставлений ультиматум: або він відмовляється свідчити у справі Кареєва, або йому оголосять ще одна підозра", — пише Бойко.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/business/2021-01-28/syitnik-cherez-gbr-dobilsya-vrucheniya-podozreniya-eks-podchinnnomu-za-otkaz-zakryivat-ugolovnyie-dela---jurnalist/221526”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Ратификацию в ПАСЕ полномочий российской делегации можно рассматривать как поощрение действий Кремля

Следующий материал

 Глава НКРЭКУ поддержал импорт электроэнергии в Украину

Коментарии (0)